Hallitus

Hyvinkään Urheiluratsastajat ry:n hallitus vuonna 2020

 

Hallituksen käsiteltäväksi toivottavat asiat tulee lähettää sähköpostitse osoitteeseen hyvura@hyvura.fi (nimettömänä lähetettyjä viestejä ei käsitellä).


 

Puheenjohtaja, kilpailu- ja turvallisuusvastaava, HyvUra Staff
Sari Ukkonen
sari.ukkonen@auron.fi
Hyyppäräntie 29, 05800 Hyvinkää
p. 040 930 6257


Varapuheenjohtaja, konekalusto, kiinteistöt
Olavi Lindroos
p. 0400 708 063


Kenttä- ja maneesivastaava
Jonna Syrjänen
jonna.syrjanen@luukku.com
p. 040 828 1145


Sihteeri, mediavastaava/tiedottaja
Suvi Ranttila
suvi.ranttila@gmail.com
p. 040 657 5235


Materiaalivastaava, tiedottaja
Jenna Viertoma
jenna.viertoma@gmail.com
p. 040 756 9963
 

Valmennusvastaava, Team HyvUra
Carita Ekroth
carita.ekroth@gmail.com
p. 040 519 7222


Ratsastuskalustovastaava
Paula Lampén
lampen.paula@gmail.com


HyvUra Staff, tiedottaja
Virve Eronen
virveeronen@gmail.com

 



Hallituksen ulkopuolella

Jäsensihteeri
Annika Paakkinen
annika.paakkinen@hyvura.fi, p. 040 733 9043

Rahastonhoitaja
Mia Vihavainen
mia.vihavainen@hyvura.fi, p. 040 186 2937