Hallitus

Hyvinkään Urheiluratsastajat ry:n hallitus vuonna 2021

 

Hallituksen käsiteltäväksi toivottavat asiat tulee lähettää sähköpostitse osoitteeseen hyvura@hyvura.fi (nimettömänä lähetettyjä viestejä ei käsitellä).


 

Puheenjohtaja, kilpailuvastaava, HyvUra Staff
Sari Ukkonen
sari.ukkonen@auron.fi
Hyyppäräntie 29, 05800 Hyvinkää
p. 040 930 6257


Varapuheenjohtaja, konekalusto ja kiinteistöt
Olavi Lindroos
p. 0400 708 063
 

Kenttä ja maneesivastaava
Kira Kanerva
kira.kanerva@fimnet.fi
p. 0500 321 633


Ratsastuskalustovastaava
Jonna Syrjänen
jonna.syrjanen@luukku.com
p. 040 828 1145


Sihteeri, mediavastaava/tiedottaja
Suvi Ranttila
suvi.ranttila@gmail.com
p. 040 657 5235


Materiaalivastaava, tiedottaja
Jenna Viertoma
jenna.viertoma@gmail.com
p. 040 756 9963
 

Valmennusvastaava, Team HyvUra
Carita Ekroth
carita.ekroth@gmail.com
p. 040 519 7222


Turvallisuusvastaava, tiedottaja, HyvUra Staff
Virve Eronen
p. 040 937 5814
virveeronen@gmail.com
 

Hallituksen jäsen
Paula Lampén
lampen.paula@gmail.com
 



Hallituksen ulkopuolella

Jäsensihteeri
Annika Paakkinen
annika.paakkinen@hyvura.fi, p. 040 733 9043

Rahastonhoitaja
Mia Vihavainen
mia.vihavainen@hyvura.fi, p. 0400 216 145