Hallitus

Hyvinkään Urheiluratsastajat ry:n hallitus vuonna 2018

 

Hallituksen käsiteltäväksi toivottavat asiat tulee osoittaa spostitse osoitteeseen hyvura@hyvura.fi (nimettömänä lähetettyjä viestejä ei käsitellä).

 

 

 

Puheenjohtaja, kilpailuvastaava

Sari Ukkonen

Hyyppäräntie 29, 05800 Hyvinkää

p. 040 9306257

sari.ukkonen@auron.fi

 

Varapj. Moottoroitu kalusto, maneesi (korjaukset), kiinteistöt

Olavi Lindroos

p. 0400 708063

 

Turvallisuusvastaava

Jonna Syrjänen

jonna.syrjanen@luukku.com

p. 040 8281145

Rahastonhoitaja

Mia Vihavainen

mia.vihavainen@hyvura.fi

p. 040 1862937

Maneesi-, kenttä- ja nurmikenttävastaava

Kira Kanerva

kira.kanerva@fimnet.fi

p. 0500 321633

Ratsastuskalusto, mediavastaava facebook

Jenna Viertoma

jenna.viertoma@gmail.com

p. 040 7569963

Mediavastaava www-sivut

Paula Arolainen

paula.arolainen@gmail.com

p. 0500 875030

Valmennusvastaava, Team HyvUra

Carita Ekroth

carita.ekroth@gmail.com

p. 040 5197222

Sihteeri

Marja Kanerva

mkanerva0@gmail.com

p. 0400 394603

 

Hallituksen ulkopuolella

Jäsensihteeri / Annika Paakkinen

annika.paakkinen@hyvura.fi, p. 040 7339043